Otwarcie gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie! - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Oświęcim
Umów się na wizytę

Otwarcie gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie!

6 czerwca 2020 r. miało miejsce otwarcie nowego gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Oświęcimiu.

Żywienie ma wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu, jesteśmy tym co jemy i od tego w ogromnej mierze zależy długość i jakość naszego życia. Rozumiejąc tę zależność stworzyliśmy miejsca gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć centrów dietetycznych!
Jesteśmy ludźmi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży dietetycznej. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szerokorozumianej dietetyki.
Pracujemy na autorskim systemie dietetycznym, stworzonym przez wykwalifikowaną kadrę dietetyczną. Nasze diety, plany żywieniowe i zalecenia opracowywane są przez osoby kierunkowo wykształcone, z ogromnym doświadczeniem zawodowym, dla których dietetyka jest prawdziwą pasją.
Nasi klienci mają szeroki wybór, który pozwala na dopasowanie naszej metody do swoich potrzeb i możliwości. Prowadzimy terapie żywieniowe uwzględniające suplementację jak i takie, które oparte są jedynie na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem.

 

Zapraszamy mieszkańców Oświęcimia i okolic na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem – Aleksandrą Stańczyk.  Do zobaczenia w Projekt Zdrowie!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy