BEZ KRYTYKI ZMIENIAMY NAWYKI - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Oświęcim
Umów się na wizytę

BEZ KRYTYKI ZMIENIAMY NAWYKI

Darmowe konsultacje dietetyczne w Oświęcimiu w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy
nawyki”

Po raz kolejny mieszkańcy Oświęcimia i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych w gabinecie Projekt Zdrowie. To nie jedyna z niespodzianek, którą przygotowali organizatorzy akcji społeczno-edukacyjnej „Bez krytyki zmieniamy nawyki”. Kampania organizowana przez Polskie Centra Dietetyczne potrwa od 13 września do końca listopada 2021r.

„Bez krytyki zmieniamy nawyki ” to ogólnopolska akcja edukacyjno – społeczna, której celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej prawidłowych nawyków żywieniowych oraz pomoc osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia.

W ramach akcji gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Oświęcimiu oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 533 361 908 lub pozostawić swoje dane kontaktowe za pomocą formularza na stronie www.oswiecim.projektzdrowie.info.

Więcej informacji o akcji można znaleźć pod adresem www.zmieniamynawyki.com

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy