Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Oświęcim
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk mgr inż. Aleksandra Stańczyk, ukończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na specjalizacji „Żywienie człowieka z dietetyką”. Od 2013 roku czynnie pracuje w zawodzie. Ciągle poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki, poprzez udział w szkoleniach i kongresach naukowych. Jej celem jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, które nie tylko wpływają na lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim poprawiają stan zdrowia, a w wielu przypadkach zapobiegają rozwojowi chorób dietozależnych.

Udowadnia, że dieta wcale nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i głodówką. W gabinecie oferuje profesjonalne podejście, miłą atmosferę i wsparcie dla każdego klienta.

 

Plan żywieniowy bardzo dobrze dobrany, wielka różnorodność potraw. Proponowane przez panią dietetyk dania są bardzo smaczne i przede wszystkim proste w przygotowaniu. Cotygodniowe spotkania i spadające kilogramy bardzo motywowały mnie do działania. Uważam, że to świetne rozwiązanie dla osób, które szybko się zniechęcają. W gabinecie pani Oli zawsze mogłam liczyć na super atmosferę oraz ...

Barbara

Do podjęcia współpracy z Panią Olą skłoniły mnie świetne opinie, które, jak się okazało, nie były w niczym przesadzone. Udało mi się zrzucić 23 kilogramy w 6 miesięcy. Polecam każdemu kurację u Pani Oli i nie jest to reklama, których sam nie lubię. Miła atmosfera oraz pani Ola, która jest fantastyczną i wyrozumiałą osobą.

Maciej

Pani dietetyk dobiera plan żywieniowy tak, że człowiek je i chudnie! Udało mi się schudnąć 26 kilogramów w 4 miesiące. Ten sukces zawdzięczam w dużej mierze Pani Oli.

Ewelina

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy