Aktualnie jesteś w wybranej lokalizacji 32-600 Oświęcim, Władysława Jagiełły 11/2,

Regulamin

strony internetowej www.projektzdrowie.info

hashtag
Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej dostępnej pod adresem www.projektzdrowie.info należącej do: Spółki Polskie Centra Dietetyczne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łódzkiej 57, 95-050 Konstantynów Łódzki, KRS 0000705722, NIP 7312058160, REGON: 36847815600000, zwany dalej Właścicielem strony (PCD Sp. z o.o.).
Każdy Użytkownik przed skorzystaniem z Serwisu zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Poprzez skorzystanie z Serwisu Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu.


Pojęcia użyte w Regulaminie oznaczają:
Strona - platforma internetowa www.projektzdrowie.info
Użytkownik - osoba fizyczna korzystająca ze strony.

1. Wejście na tę stronę internetową jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu. Użytkownik nie wyrażający zgody na przestrzeganie postanowień niniejszego Regulaminu jest proszony o niekorzystanie z niniejszej strony internetowej.
2. Korzystanie z treści udostępnianych na łamach Strony jest bezpłatne. Bez uprzedniej pisemnej zgody Właściciela strony użytkownik strony nie może:
a) wykorzystywać (kopii/ części) niniejszej strony internetowej lub oznaczeń zawartych w jej treści w celach komercyjnych;
b) modyfikować (części) niniejszej strony internetowej ani włączać jej do treści innych opracowań;
3. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem Strony. Właściciel strony nie ponosi również odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Serwisu.
4. W ramach Strony prezentowane są różne treści pochodzące od Właściciela strony. Serwis umożliwia Użytkownikom zapoznanie się z opublikowanymi treściami, dodatkowo Użytkownik może umówić się na wizytę (stacjonarną lub online) w gabinecie działającym w ramach sieci franczyzowej Projekt Zdrowie, prowadzonej przez PCD Sp. z.o.o. lub skontaktować się z przedstawicielami PCD Sp. z o.o..
5. Umówienie się na wizytę przez Użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej a) wybranie gabinetu poprzez określenie jego położenia w odnośniku znajdź najbliższy gabinet, b) podanie danych kontaktowych, c) zarezerwowaniu wizyty w kalendarzu udostępnianym na stronie
6. Nawiązanie kontaktu z przedstawicielami PCD Sp. z o.o. przez Użytkownika następuje poprzez wpisanie swoich danych kontaktowych oraz treści wiadomości w zakładce „Kontakt”
7. Właściciel strony zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiana zostanie opublikowana na Stronie i wchodzi w ciągu 14 dni od jej publikacji.
W przypadku pytań lub skarg dotyczących niniejszej strony internetowej, prosimy o kontakt z Właścicielem strony: Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Łódzkiej 57, 95-050 Konstantynów Łódzki e-mail: biuro@projektzdrowie.info
Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się na wizytę
w swoim mieście!
Znajdź najbliższy gabinet

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
  • Umawiasz się na spotkanie
    lub konsultację online!
  • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
  • Dopasowujemy do Ciebie dietę
  • Opracowujemy plan diety
  • Razem analizujemy postępy
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .